prezentace brandu

Zlatopramen

Výroba piva s názvem Zlatopramen sahá až do roku 1642. Nejoblíbenější pivo z portfolia, Zlatopramen 11, je dlouhodobým lídrem kategorie jedenáctek na českém pivním trhu. Za vyváženou chuť vděčí pečlivě vybranému chmelu a sladu i umu pivovarských sládků. V portfoliu značky Zlatopramen najdete i radlery s nízkým a také zcela nulovým obsahem alkoholu.

Zlatopramen Radler 0,0 %

Spojením nealkoholického piva s osvěžující limonádou vznikl jedinečný Radler 0,0 % - jediný radler bez kapky alkoholu. Dostupný je ve variantách Citrón, bezový květ a máta, Grapefruit a rozmarýn, Brusinka a rybíz a Tmavý citron. Sladkost ovoce a jemné aroma doplňuje hořkost nealkoholického piva. Můžete si ho dopřát nejen při sportu ale i za volantem auta, protože neobsahuje ani kapku alkoholu. Všechny Radlery 0,0% jsou vyrobené ze 100% přírodních ingrediencí, bez konzervantů a umělých barviv.
Obsah alkoholu 0,0 %.

Zlatopramen 11

Zlatopramen 11 je oblíbená česká jedenáctka, vařená pod dohledem našich zkušených sládků. Pivo vyniká svojí jedinečnou chutí a řízem. Vychutnejte si i vy populární českou jedenáctku plnými doušky. Na zdraví.
Obsah alkoholu 4,9 %.

Zlatopramen Výčepní světlé

Zlatopramen je prémiový produkt s tradicí výroby sahající až do roku 1642. Jedná se o pivo zářivě zlatého vzhledu, bohaté pěny a řízu, jemného chmelového aroma a příjemné hořkosti.
Obsah alkoholu 3,8 %.

Kdy jste se narodil/a?