Exkurze

Pivovary HEINEKEN Česká republika dbají při výrobě svých piv na pečlivý výběr surovin a zachování tradičních výrobních procesů. O tom, jakým způsobem se zde pro vás pivo připravuje, se ostatně můžete přesvědčit sami. Zúčastněte se našich exkurzí a nahlédněte do zákulisí výroby našeho piva pěkně zblízka.

Vážení návštěvníci, vzhledem k současné epidemiologické situaci rušíme od pondělí 22. listopadu až do odvolání prohlídky v pivovarech Krušovice, Starobrno a Velké Březno. Děkujeme za pochopení.

Exkurze pro veřejnost

Exkurze Krušovice

Tvoje království

Při prohlídce jednotlivých provozů se dozvíte řadu zajímavých informací o výrobě mladiny na varně, hlavním kvašení a dokvašování v CK tancích, filtraci nebo stáčení do jednotlivých typů obalů.

Exkurze Březňák

Dobré věci potřebují čas

V malebných prostorách pivovaru se seznámíte s tradicí výroby velkobřezenského piva s tváří pana Cibicha, znalce a milovníka pivního moku. Čeká vás také ukázka klasické technologie vaření českého piva.

Exkurze Starobrno

Dobré věci stojí za to objevit

Průvodce vás zavede do důležitých výrobních provozů pivovaru. Prohlédnete si například varnu či prostory, kam ústí cylindrokonické tanky k dokvašování piva. Současně se dozvíte mnoho informací o historii pivovarnictví. Prohlídka končí degustací ve sklepě.

Kdy jste se narodil/a?