prezentace brandu

Březňák

V malebném Pivovaru Velké Březno se pivo Březňák začalo vařit už v roce 1753 a dodnes je jako ze „staré školy“, poctivé, kvalitní, vařené tradičním technologickým postupem a s láskou k poctivému řemeslu. Zlomovým okamžikem v historii značky Březňák se stal rok 1906. Tehdy byla u Obchodní a živnostenské komory v Liberci zaregistrována obchodní známka, na které se poprvé objevila tvář spokojeného znalce piva a přednosty stanice ve Velkém Březně Victora Cibicha. Ten je neodmyslitelným symbolem značky a její kvality dodnes.

Březňák - Světlé výčepní

Březňák světlý výčepní se snadno pije a dobře zažene žízeň. Jeho lahodná chuť a hořkost osvěží a vybízí k dalšímu napití. Pěna je tak hustá, že pod nosem zanechá knír, a nazlátlá barva lahodí oku. Za svoji nezaměnitelnou vůni vděčí trojitému chmelení a Žateckému poloranému červeňáku. Vítěz několika soutěží – PIVEX Brno, Pivo České republiky (České Budějovice), Dočesná (Žatec). 
Obsah alkoholu 4 %.

Březňák - Světlý ležák

Březňák světlý ležák je původní české pivo plzeňského typu charakteristické svou zlatavou barvou, chmelovou vůní, chlebnatou plností a hořkou chutí s příjemnou koncovkou. Těchto vlastností, pro které je náš ležák ceněn doma i ve světě, jsme docílili vhodným sladěním domácích surovin té nejvyšší kvality a tradičních postupů při vaření piva. 
Obsah alkoholu 4,9 %.

Březňák 11

Březňák 11 jsme pro vás uvařili z těch nejkvalitnějších tuzemských surovin a dle tradičních pivovarnických metod. Jedná se o světlý ležák zlatavé barvy a s plnější chutí, která však pivu neubírá na pitelnosti. Příjemné chmelové aroma mu propůjčuje Žatecký poloraný červeňák. Březňák 11 po vypití zanechává na sklenici krásné kroužky, jak se na pořádné české pivo sluší a patří.
Obsah alkoholu 4,8 %.

Kdy jste se narodil/a?