prezentace brandu

Strongbow

Značka Strongbow, která se vyrábí už více než sto let, je mezi cidery bezkonkurenčně celosvětovou jedničkou. Prodává se ve více než 65 zemích světa. Strongbow je lídrem také v českých obchodech. Jeho chuť oslovuje i ty spotřebitele, kteří nemají příliš v oblibě klasické pivo, nebo si chtějí občas dopřát změnu. Má příznivce mezi ženami i muži. Obsah alkoholu: 4,5 %

Gold Apple

Ovocná chuť, zlatavá barva a jemné bublinky jablečného cideru Gold Apple, který potěší vaše chuťové pohárky. Cider Gold Apple, led a přátelé jsou zárukou skvělého večera.

Dark Fruit

Strongbow Dark Fruit je nejsladší variantou, která lahodí všem mlsným jazýčkům. Spojení tmavého ovoce s jemně perlivým ciderem je vždy skvělou volbou.

Citrus Edge

Jedinečná kombinace jablečného cideru s jemnými tóny citrusů. Sušší chuť cideru, v porovnání s klasickými Strongbow variantami, přináší dokonalé letní osvěžení.

Strongbow Red Berries

Cider Strongbow Red Berries skvěle ladí s něčím sladkým či pikantním k zakousnutí. Nejlépe si ho vychutnáte s ledem a ozdobený čerstvou jahodou. Užijte si pohodu s přáteli!

Kdy jste se narodil/a?