prezentace brandu

Strongbow

Značka Strongbow, která se vyrábí už více než sto let, je mezi cidery bezkonkurenčně celosvětovou jedničkou. Prodává se ve více než 65 zemích světa. Strongbow je lídrem také v českých obchodech. Jeho chuť oslovuje i ty spotřebitele, kteří nemají příliš v oblibě klasické pivo, nebo si chtějí občas dopřát změnu. Má příznivce mezi ženami i muži. Obsah alkoholu: 4,5 %

Gold Apple

Ovocná chuť, zlatavá barva a jemné bublinky jablečného cideru Gold Apple, který potěší vaše chuťové pohárky. Cider Gold Apple, led a přátelé jsou zárukou skvělého večera.

Dark Fruit

Strongbow Dark Fruit je nejsladší variantou, která lahodí všem mlsným jazýčkům. Spojení tmavého ovoce s jemně perlivým ciderem je vždy skvělou volbou.

Citrus Edge

Jedinečná kombinace jablečného cideru s jemnými tóny citrusů. Sušší chuť cideru, v porovnání s klasickými Strongbow variantami, přináší dokonalé letní osvěžení.

Cucumber & Mint

Jedinečné spojení jablečného cideru, okurky a máty. Světlá, nazelenalá barva cideru vychází ze základu zeleného jablka a okurky. Svým odstínem připomíná klasický gin & tonic

Kdy jste se narodil/a?