Pro média

18. 5. 2023

Zlatý Bažant přináší novinku, která rozhodně není z cukru! O sladkou chuť se místo cukru postarají přírodní šťávy z grapefruitu a citronu

 

Značka Zlatý Bažant přichází s novými produkty, které rozšíří její portfolio. Nové radlery Zlatý Bažant 0,0 % neobsahují žádný alkohol a jsou ochuceny pouze přírodními šťávami bez přidaného cukru. Díky tomu jde o ochucená nealkoholická piva s nejnižším obsahem cukru na českém trhu.

Značka Zlatý Bažant rozšiřuje nabídku na českém trhu o nové radlery ochucené přírodními šťávami bez přidaného cukru. V novince z dílny největšího slovenského pivovaru s dlouhou tradicí výroby se tak odráží trend uspokojit rostoucí poptávku po zdravějších alternativách v oblasti pivních nealkoholických nápojů se sníženým obsahem cukru.

Nebuďte „z cukru“ ani vy, buďte odvážní a vydejte se s radlery Zlatý Bažant 0,0 % vstříc novým výzvám. Díky tomu, že jde o nealkoholický nápoj, si ho s sebou navíc můžete vzít na jakoukoli nejen letní aktivitu, třeba na lekci flyboardingu!

Zlatý Bažant Radler 0,0 % je nově k dostání v příchutích Citron a Grapefruit, které přinášejí lákavou kombinaci svěžesti a výjimečné chuti nealkoholického piva. Osvěžující radler Grapefruit se vyznačuje příjemnou hořkostí typickou pro grapefruit, radler Citron zase nabízí intenzivní chuť čerstvého citronu, která okamžitě příjemně nabudí vaše smysly. Obě příchutě jsou skvělou volbou pro ty, kteří se chtějí nejen v létě příjemně ochladit nealkoholickým drinkem bez přidaného cukru.

„Věříme, že vás naše nové radlery ochucené přírodními šťávami bez přidaného cukru osloví svou vynikající chutí a kvalitou. Jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají osvěžující nealkoholický drink bez kompromisů. Ochutnejte radlery Zlatý Bažant a ukažte, že ani vy nejste ‚z cukru‘,“ dodává brand manažerka značky Zlatý Bažant Alice Divišová.

Kdy jste se narodil/a?