Pro média

11. 7. 2024

Zlatý Bažant představil další novinku: Radler s příchutí Mango

Značka Zlatý Bažant obohatila letní sezónu zajímavou novinkou, Radlerem 0.0 % Mango, který je zcela bez alkoholu a přidaného cukru. V prodeji je v půllitrových plechovkách.

Zlatý Bažant Mango má čistou ovocnou chuť bez přidaného cukru a neobsahuje žádné konzervanty a umělá barviva. Kromě příchuti Mango zůstává v prodeji i další příchuť Citrón. Obě příchuti tak vycházejí vstříc požadavkům spotřebitelů, kteří preferují příjemné letní osvěžení nealkoholickým drinkem bez přidaného cukru.

Věříme, že nová příchuť osloví dobrou chutí i kvalitou. Doufáme, že si na ni pochutnají všichni ti, kteří z různých důvodů nechtějí nebo nemohou pít alkoholické pivo. Nápoj před konzumací doporučujeme dobře vychladit,“ uvedla Daniela Ludvíková, která má na starosti marketingovou komunikaci značky.

HEINEKEN Česká republika kromě Zlatého Bažanta nabízí i další radlery zcela bez alkoholu, a to Zlatopramen 0.0 % v několika příchutích. Obliba radlerů obou uvedených značek každoročně roste zejména v letních měsících, při sportu na dovolených, grilovačkách a podobně.

 

Doporučená cena novinky Zlatý Bažant Radler 0.0 % Mango je 23,90 Kč.

Kdy jste se narodil/a?