Pro média

18. 7. 2022

Je perný letní den, kdy už jsou teploty kapku moc vysoko a nejraději byste vyměnili kancelář za deku u rybníka? Přesně pro tyto chvíle je tu Zlatopramen se svými Radlery s 0,0 % alkoholu. Svěží příchutě kombinující ovoce a bylinky jsou tím pravým osvěžením bez kapky alkoholu.

Radlery Zlatopramen 0,0 % sázejí na přírodní notu a ovocné příchutě doplňují také kapkou bylinek. Všechny jsou bez umělých barviv a konzervantů a vycházejí vstříc lidem, kterým je vlastní zdravý životní styl a návrat k přírodě. Kombinaci nealkoholického piva, ovoce a bylinek lze konzumovat na jakémkoli místě a v jakékoli situaci – při sportu, odpočinku i v kanceláři.

Mezi svěžími kombinacemi jsou Mandarinka a jasmín, Grapefruit a rozmarýn, Citron, bezový květ a máta a Brusinka s rybízem. Celou řadu chuťově doplňuje Tmavá višeň, která je jako jediná vyrobena z tmavého nealkoholického piva.

Produktový tip:

Zlatopramen 0,0 % Brusinka a rybíz

Jak už naznačují použité přírodní suroviny, v nápoji se snoubí příjemně sladká chuť brusinky s osvěžující rybízovou šťávou. Sladkost bobulového ovoce v podobě osvěžující limonády výborně doplňuje hořkost nealkoholického piva.

Zlatopramen 0,0 % Citrón, bezový květ a máta

Unikátní kombinace citronové šťávy, osvěžující máty a omamné vůně bezového květu je doplněna o jemnou pivní hořkost a tvoří tak vyváženou chuť. Jedná se o spojení nealkoholického piva s osvěžující limonádou, a to s 0,0 % alkoholu.

Zlatopramen 0,0 % Tmavá višeň

Nápoj, který snoubí chuť tmavého nealkoholického piva s příjemně nasládlou chutí višňové šťávy. Zlatopramen Radler 0,0 % Tmavá višeň je proto ideální pro ty, kteří hledají sladší nealkoholické osvěžení.

Zlatopramen 0,0 % Grapefruit a rozmarýn

Osvěžující grep ochucený kapkou rozmarýnového oleje. To je Zlatopramen 0,0 % Grapefruit a rozmarýn. Nápoj vhodný pro ty, kteří hledají svěží drink s vyšší hořkostí.

Zlatopramen 0,0 % Mandarinka a jasmín

V tomto netradičním nealkoholickém radleru se mísí chuť svěží mandarinky s jemným jasmínovým aroma. Loňská novinka je ideální pro milovníky nápojů s bylinkovým podtónem. 

Doporučená maloobchodní cena je 19,90 Kč za plechovku.

Kdy jste se narodil/a?