Pro média

13. 9. 2022

V sobotu 17. září se v pravé poledne otevřou brány Královského pivovaru Krušovice dokořán. Celý areál ten den bude patřit koncertům populárních českých skupin, doprovodnému programu a samozřejmě skvělému královskému pivu. Vstupné se neplatí, půllitr piva bude stát 20 korun. 

Celým odpolednem a večerem hosty provede populární komik Lukáš Pavlásek. Pódium rozezní skvělé koncerty v podání populárních interpretů a skupin. Vystoupí tak Ine Kafe (12:05 hodin), Portless (13:15), UDG (14:30), Žlutý pes (15:50), Anička Slováčková (17:05), Katarína Knechtová (18:25), Lenny (19:45) a Anna K (21:10 hodin).

Z doprovodného programu si určitě zaslouží pozornost „královská pivní škola“, kde se všichni zájemci dozvědí spoustu informací o výrobě piva, degustaci i jeho servírování. Nakonec si sami svůj půllitr načepují. Kromě toho mohou zavítat i na exkurzi do pivovaru s výkladem.

Zábavu si lidé užijí i při pivních soutěžích. V té nejatraktivnější z nich výherce získá roční pivní rentu zdarma. K dispozici bude i fotostěna, odkud si zájemci mohou odnést fotku zdarma jako upomínku na pěkně prožitý den.

Po celou dobu Slavností si mohou návštěvníci koupit všechna piva za symbolických 20 korun. Ve stáncích budou prodejci nabízet i něco dobrého k snědku. K dopravě lze využít kyvadlovou dopravu z Rakovníka a Nového Strašecí a zpět.

Přijďte v hojném počtu!

Kdy jste se narodil/a?