Pro média

6. 9. 2022

Populární Den otevřených dveří je po několikaleté pauze zpět! Brány pivovaru Velké Březno se návštěvníkům otevřou v sobotu 10. září. A všichni si přijdou na své: k dobré náladě zahrají populární kapely, připraveny budou i soutěže a závěrečný ohňostroj. Vstupné se neplatí, všechny druhy piv si lidé mohou koupit za dvacetikorunu.

Celým odpolednem hosty pivovaru provede moderátor Petr Zajíček. Z hudebního programu vybíráme například koncert skupiny Lucie Revival (11:30 hodin), Elán Revival (15:45 hodin), AC/DC Revival (18:20 hodin) a Divokej Bill Revival (19:30 hodin). Hudebním vyvrcholením večera se stane vystoupení skupiny ARAKAIN (21:00 hodin).

Bez dobré zábavy a soutěží si návštěvníci Den otevřených dveří ani nedovedou představit. A dočkají se i letos. V 15:00 hodin na ně čeká silácká show a soutěže, kdy se v „hlavních rolích“ představí lano a hřebík. Další show, tentokrát řezbářská, bude následovat v 16:45 hodin. Těšit se mohou i na exkurze do pivovaru zdarma.

Na místě se návštěvníci mohou občerstvit velkobřezenským pivem za 20 korun, ke koupi bude i něco dobrého k snědku. Všichni zájemci mohou využít kyvadlovou dopravu do Velkého Března a zpět, odjíždět bude ze zastávky Ústí nad Labem Divadlo a Děčín Hlavní nádraží.

Celý den zakončí ohňostroj v 21:50 hodin. Přijďte se pobavit v hojném počtu!

Kdy jste se narodil/a?