Pro média

13. 6. 2023

Letní dobrodružství chutná po jahodách. Desperados přináší novinku
s příchutí Strawberry Margarita

 

Desperados, značka piv ochucených tequilou, přináší na trh novinku, Strawberry Margarita. Zbrusu nový drink doplňuje oblíbenou koktejlovou řadu značky Desperados a vychutnat si ho můžete třeba při poslechu svého oblíbeného DJ. Desperados totiž i v letošním roce podporuje začínající DJs prostřednictvím soutěže Desperados DJ No. 1.

Nová příchuť, Strawberry Margarita je inspirovaná ikonickým mexickým drinkem a doplňuje tak Desperados Original s příchutí tequily a ovocných podtónů a Desperados Mojito, který překvapí svou mátovo-limetkovou svěžestí. Letní novinka je k dostání od května a najít ji můžete na pultech svých oblíbených obchodních řetězců.

Slunce, jahody, drink a hudba – ideální kombinace pro správné léto!

V rámci soutěže Desperados DJ No. 1. bude Desperados opět hledat ten největší DJský talent. „Díky téhle soutěži jsem získal mnoho cenných zkušeností a kontaktů v DJ branži a moc se těším na nové kvalitní DJs, které letošní ročník přinese,“ dodává DJ VIIITO, vítěz loňského ročníku soutěže. Vítěz se může těšit na výlet na Ibizu a produkční průpravu ve Vinyl Bar DJ School. Více informací naleznete na webových stránkách soutěže.

Kdy jste se narodil/a?