Pro média

29. 6. 2022

Desperados, piva ochucená tequilou, symbolizují svobodu osobnosti, nespoutanost a temperament – vlastnosti, které se pojí i s kreativní tvorbou. Desperados proto i letos pokračuje v podpoře umění. Toto léto bude ve znamení hudby! Ve spolupráci s hudební televizí Óčko bude Desperados hledat talentované DJs v show DJ No. 1. V porotě soutěže zasedne i nejznámější česká DJ, DJ Lucca, která se stala i letní ambasadorkou značky Desperados.

Proč právě hudba

Hudba spojuje a přináší emoce. Dýdžejové na koncerty přinášejí energii, kreativitu, temperament a nespoutanost. Jsou to individuality a každý z nich je originál. Stejně jako Desperados! Desperados a hudba k sobě patří a jejich kombinace znásobí zážitek a nedovolí, aby se na koncertu někdo nudil.

Nejznámější česká DJ hledá své nástupce

Českou ambasadorkou piv Desperados pro letošní léto je DJ Lucca, která zasedne i v porotě soutěžní show DJ No. 1. Do soutěže se může přihlásit kdokoli, kdo vnímá mixování a DJing jako své poslání, má základní zkušenosti a vlastní set, který je nutnou podmínkou přihlášky do soutěže. Vítěz odletí na Ibizu, bydlet bude v hotelu Vibra a s pomocí top lektorů z Ibiza Blau Music School vyprodukuje svůj vlastní track. Show se začne vysílat na hudební televizi Óčko ve druhé polovině června.

Kdo je DJ Lucca?

DJ Lucca, vlastním jménem Lucie Dvořáková, je jednou z prvních českých dýdžejek. Na hudební scéně se pohybuje již od roku 1999. Hrát DJ Lucca začala v brněnském Bobycentru, odkud brzy vyrazila za mixážní pulty v rámci celé Evropy. Postupně se vypracovala mezi nejlepší DJ v Česku, známá je i v zahraničí.

„S dýdžejováním jsem začala v roce 1999, tehdy většinou hudbu mixovali muži. Je pravda, že někteří muži byli dost naštvaní, že kšefty dostávám jen díky tomu, že jsem ženská a bůhví, co v tom je. Ale tím spíše to byla pro mě motivace ukázat jim, že si mě zvou, protože umím především dobře hrát. Tuto dravost a odhodlání chci vzbudit i v letošních soutěžících,“ komentuje začátky své kariéry Lucca.

V rámci kampaně Desperados připravila DJ Lucca playlist svých nejoblíbenějších skladeb pro léto plné hudby. Najdete ho na Spotify a nejlépe zní se správně vychlazeným Desperados.

Produktový tip: Desperados Original

Pivo s příchutí tequily a ovocných podtónů Desperados Original zachutná všem, kteří si chtějí života užívat plnými doušky a mají odvahu zkoušet nové a nepoznané věci. Poprvé bylo do typické embosované lahve stočeno ve Francii v roce 1995. Večírek, kde se podává pořádně vychlazené pivo Desperados, bude zaručeně stát za to!

Doporučená cena: 27,90 Kč za láhev, 29,90 Kč za plechovku 

Produktový tip: Desperados Sangré

Okusit jižanský temperament teď můžeme i v naší zeměpisné šířce, a to díky osvěžující novince Desperados Sangré. Pivo ochucené tequilou, červeným hroznovým vínem a směsí koření vlije pořádnou dávku živelnosti na každou letní párty nebo setkání s kamarády. Příjemná chuť zažene žízeň a rozproudí divokou zábavu. Dobře vychlazené je skvělou volbou pro horké večery a zachutná i těm, kteří pivu obvykle neholdují.

Doporučená cena: 29,90 Kč za plechovku

Produktový tip: Desperados Mojito

Po ochutnání svěžího intenzivního koktejlu Desperados Mojito se rázem ocitnete uprostřed kubánské fiesty a dokonale uhasíte žízeň. Příjemná hřejivost tequily a ovocná svěžest mojita je přesně to pravé pro horkou a živou letní noc!

Doporučená cena: 29,90 Kč za plechovku

Kdy jste se narodil/a?