Exkurze Březňák

Zavítejte k nám do malebných prostor pivovaru a seznamte se s tradicí výroby velkobřezenského piva s tváří pana Cibicha, znalce a milovníka pivního moku. Čeká vás také ukázka klasické technologie vaření českého piva. Přímo v pivovaru pak můžete ochutnat velkobřezenské pivo a zakoupit si značkové sklo či suvenýry.

ico covid-19

Vážení návštěvníci, kvůli epidemii COVID_19 momentálně exkurze v pivovaru Velké Březno nepořádáme. Respektujeme tak vládní opatření a současně máme i vysoké požadavky na bezpečnost v potravinovém provozu. Rádi vás do budoucna v pivovaru přivítáme, těšit se můžete například na historickou varnu nebo otevřené spilky. Děkujeme za pochopení.

Ochutnávka piv

Po prohlídce výrobních prostor včetně historické varny vás čeká ochutnávka velkobřezenského piva, které přímo v pivovaru chutná prostě nejlépe.

Kde exkurze probíhá

Pivovar Velké Březno
Pivovarská 116
Velké Březno

Termín prohlídek

Prohlídky pro jednotlivce se konají každou sobotu od 14.00 hodin.

Pro skupiny denně od 9.00 do 17.00 hodin, a to na základě předchozí objednávky. Minimální počet návštěvníků ve skupině je 5, maximální pak 25.

Degustace piva je umožněna pouze osobám starším 18 let 

 

Pivovar Velké Březno

Pivovarská 116
Velké Březno

Ceny prohlídek

Základní vstupné

100 Kč  (v ceně je zahrnuta exkurze a degustace)

Zlevněné vstupné

60 Kč (studenti a senioři po předložení dokladu)

Degustace piva je umožněna pouze osobám starším 18 let.

Objednávky exkurzí a kurzů

Kurzy je nutné objednat předem.

Vyberte si pivovar

Typ

Rychlé kontakty

Nebo nás kontaktujte na

Tipy na výlet v okolí

Ústí nad Labem

Po návštěvě pivovaru se vydejte na zámek Velké Březno, který je jedním z nejmladších zámků v České
republice (z roku 1843). Navštívit můžete také krajské město Ústí nad Labem. Nejlepší výhled na město i místní hrad Střekov je z vyhlídky Větruše, na kterou se dostanete lanovkou přímo z centra.

CHKO Česko-saské Švýcarsko

Nedaleko od pivovaru v Zubrnici se nachází skanzen lidové architektury a malé železniční muzeum (5 km). O něco dále potom unikátní CHKO Česko-saské Švýcarsko (20 km).

Kdy jste se narodil/a?